GALINA GORDEEVA

O MNĚ

Galina Gordeeva

Jmenuji se Galina Gordeeva (Shchelokova). Jsem profesionální fotografka specializující se na portrétní, rodinnou a svatební fotografii. Už přes patnáct let se věnuji všemu, co je nějakým způsobem spojeno s focením. Děti a rodiny jsem začala fotit s narozením vlastní dcery a pokračuji v tom dodnes. Moje fotografie jsou živé a dynamické: vážím si jedinečnosti okamžiku a snažím se zachovat skutečné momentky, emoce, gesta. I když jsme v ateliéru, focení doprovází pozitivní atmosféra a dobrá nálada. Osobní přístup ke každému klientovi je pro mě velmi důležitý, neboť si uvědomuji že každý z vás má svoji povahu a upřednostňuje jiný způsob jednání. Můžete si být jistí, že pokaždé pracuji naplno, dostávám ze sebe svoje maximum a to stále stoupá.

Na rozdíl od mnohých komerčních fotografů chápu netrpělivost svých klientů a jdu jim vstříc, využívám své mnoholeté zkušenosti a pracuji velmi rychle. Výběr a úpravy fotek (buď je to svatební focení nebo focení dítěte) u mě trvají od pár dnů do dvou týdnů. A to je mé „něco navíc“ pro vás.

V mnoha jazycích

Jsem Ruska žijící v Praze od roku 2014. I když je ruština mým mateřským jazykem, s komunikaci nemám problém díky filologickému vzdělání: v Moskvě jsem vystudovala anglistiku-amerikanistiku (2003, odborník), v Praze – bohemistiku (2016, Mgr.) Nějakou dobu jsem žila i ve Slovinsku a slovinštinu jsem pak studovala na vysoké.
Lektorka a redaktorka

Fotografie nemusí být omezena mačkáním spouště a úpravami ve Photoshopu. Ráda o ni povídám na svých workshopech a kurzech. Rozpracovala jsem kurzy o fotografování a úpravách pro začátečníky, a také se dělím osobními zkušenostmi na workshopech o malování světlem (luminografii) a kreativních přístupech k focení.

Mám také velkou zkušenost jako redaktorka fotografických časopisů. Současně působím jako séfredaktorka Digitálního fota.

Výstavy

  • 2014, FFUK

PIRAN

Vlastní výstava

  • 2017, FFUK

LJUBLJANA NAŽIVO

Vlastní výstava

  • 2018, Centrum Hybernská

VÝSTAVA FOTOGRAFŮ SKUPINY STREETFOTO NENÍ JEN CVAK Z ULICE

Účast v kolektivní výstavě

  • 2019, Vodárenská věž Letná

DUCHOVÉ STROMOVKY

Vlastní výstava

2020, kafé Martín

OBYČEJNÉ KOUZELNÉ VĚCI

Vlastní výstava

Pro GALINA GORDEEVA vyrobila společnost Abson Reavs | Creative Studio. Tvorba internetových stránek na míru.
Copyright © 2021 All rights reserved. Používáme soubory cookies